GHETTO FOOTBALL
EURO LEAGUE 2022

powered by

Nario mokestisGrupėKaina
Tekstas 1A10EUR
Tekstas 2B10EUR
Tekstas 3C10EUR
Tekstas 4A110EUR
Tekstas 5A210EUR
Tekstas 6C210EUR

Viena didžiausių Europos gatvės futbolo ir kultūros organizacijų Ghetto Games (“Ghetto Football”) iš Latvijos, organizuoja šių metų didžiausius Street Football 3×3 ir Panna 1×1 renginius EUROPOJE ir jau gegužės 21 dieną atkeliauja į Vilnių!

 

Bendras prizinis fondas – 10 000 €. Kiekvienas, nepaisant amžiaus, lyties, įgūdžių lygio ar ankstesnės patirties, gali dalyvauti ir varžytis dėl geriausios Europos gatvės futbolo 3×3 komandos titulo. Vyšnia ant torto – renginio metu vyks unikalus „Panna 1v1“ turnyras!

 

„Ghetto Football Euro League 2022“ vyks 11 Europos šalių: Italijoje, Kroatijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Belgijoje, Olandijoje, Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Lietuvoje ir baigsis svarbiausiu turnyro įvykiu – SUPER FINALU birželio 8 dieną, Latvijos sostinėje Rygoje.

 

Susijungus su Ghetto Games ir įvykdžius gatvės futbolo čempionatą, pradėsime kurti šios sporto šakos istoriją Lietuvoje.

 

Balandžio 16 – Roma
Balandžio 22 d. – Dakovas
Balandžio 24 d. – Budapeštas
Balandžio 30 d. – Praha
Gegužės 4 d. – Briuselis
Gegužės 7 d. – Amsterdamas
Gegužės 11 d. – Kopenhaga
Gegužės 14 d. – Berlynas
Gegužės 18 d. – Varšuva
Gegužės 21 d. – Vilnius

Birželio 8 d.: Rygoje, Latvijoje – „GHETTO FOOTBALL EURO LEAGUE 2022“ SUPER FINALAS

 

Varžybos vyks trijose skirtingose grupėse:
1. U15 – iki 15 metų amžiaus imtinai.
2. 16+ – nuo 16 metų amžiaus imtinai.
3. Lady – moterų kategorija.

 

Kiekvienoje komandoje registruojami 3-4 žaidėjai (ne daugiau kaip 4). Kiekvieno turnyro arba „Grand Prix“ vyrų ir moterų grupių nugalėtojai užsitikrins vietą didžiajame finale Rygoje, Latvijoje, kuris vyks birželio 8 d. Jei konkretaus turnyro nugalėtojais taps kitos šalies komanda, tuomet tiek nugalėtojai, tiek geriausia vietos komanda keliaus į finalą Rygoje.

 

Kiekvienoje šalyje registracija bus atidaryta likus trims savaitėms iki turnyro pradžios, o paraišką galite pateikti internetu: ghettofootball.net arba ghetto.football. Registruotis į „Panna 1v1” bus galima atskirai renginio metu.

Žaidimo taisykles bei pat Euro League lygos taisykles rasite čia – https://www.ghettogames.com/data/files/ghetto-football-euro-league-2022-1.pdf

GHETTO FOOTBALL EURO LEAGUE 3X3 žaidimas:
– 3 prieš 3 – (ne daugiau kaip 4 komandoje).
– Kiekvienas turnyras trunka 1 dieną (grupės – atkrintamosios – finalas).
– Kiekvienų rungtynių laikas – 6 min.
– Pagrindinis trofėjus – kelionė į superfinalą Rygoje, Latvijoje – Ghetto Games parke.

Daugiau informacijos apie GHETTO FOOTBALL EURO LEAGUE 2022 rasite – www.ghettofootball.net

Sekite mus

Sekite mus socialiniuose tinkluose, kad nepraleistumėte naujienų ir informacijos apie artėjančius gatvės sporto šakų turnyrus bei čempionatus!

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Privatumo politika